Kursy kierowane są do osób którym zależy na estetyce wnętrz jak i otoczenia, chcą zdobyć umiejętności planowania małych powierzchni, tworzenia klimatu i stylu wnętrza lub ogrodu, doboru kolorów i materiałów wykończeniowych. Jeśli w planach masz remont lub kupno nieruchomości to dzięki kursom  łatwiej porozumiesz się z wykonawcą, nie zgubisz się w gąszczu rysunków technicznych i ofercie wyposażenia wnętrz.

concrete-wall-1081956_1280

Uczestnikom organizowanych szkoleń zapewniamy najlepszych i doświadczonych wykładowców oraz dostarczamy materiały szkoleniowe. Celem kursów jest zapoznanie z zasadami ergonomii, łączenia stylów, materiałów i kolorów, tworzenia wnętrz odpowiadających oczekiwaniom mieszkańców i użytkowników. Dzielimy się wiedzą,  doświadczeniem i mnóstwem praktycznych porad dotyczących różnego rodzaju projektowania.

Szkolenie są prowadzone za pomocą metod interaktywnych, w formie warsztatowej – angażujących wszystkich uczestników treningu.

Na zakończenie szkolenia Uczestnik otrzyma zaświadczenie MEN.

Dla osób zarejestrowanym jako bezrobotne istnieje możliwość sfinansowania kursu w pełnej wysokości przez Powiatowy Urząd Pracy.

Zapoznaj się z naszymi kursami: