Jesteś osobą, która ma pasje? Masz duszę artysty? Chcesz zdobyć wyjątkowe umiejętności? Dla Ciebie Europejskie Centrum Kształcenia Specjalistów przygotowało kursy z zakresu stylizacji paznokci, wizażu i kosmetologii.

makeup-677200_1920

Na naszych kursach stylizacji paznokci poznasz nie tylko zabiegi podstawowe, jak manicure, ale również nauczysz się jak zadbać o skórę dłoni. Oferujemy przedłużanie paznokci różnymi technikami. Pokażemy jaką odpowiednią metodę dobrać po wywiadzie z klientką i ocenie stanu naturalnego paznokcia. Paznokcie, zarówno przedłużone jak i naturalne, można ciekawie ozdobić – artystycznie pomalować. Uczymy, że stylizacja paznokcia, to nie tylko „przyklejanie tipsów”. Kurs wzbogacają informacje z dziedziny masażu oraz peelingu paznokcia, poparte licznymi ćwiczeniami praktycznymi.

Kursy z zakresu wizażu i stylizacji zostały przygotowane z myślą o tych wszystkich, którzy chcą poznać podstawy makijażu, kolorystyki i stylizacji sylwetki. Kursy te przeznaczone są dla osób, które będą wykorzystywać je prywatnie, jak i zawodowo, dla osób ceniących indywidualny rozwój zawodowy. Zawód wizażysty/stylisty jest uznanym zawodem na całym świecie. Wizażysta/stylista jest osobą, która doradza innym w kwestii nowych trendów w modzie, stylów ubrań, kolorów i make-up, związany jest z człowiekiem, a nie konkretną marką mody.

Szkolenia i usługi w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej dotyczą depilacji i przedłużania rzęs.

Programy zajęć nastawione są na naukę praktyczną zawodu wizażysty/stylisty. Zajęcia organizowane są w małych grupach lub indywidualnie. Pracujemy  na ekskluzywnych, profesjonalnych kosmetykach. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Wszyscy uczestnicy mają zapewniony indywidualny tok nauczania oraz precyzyjny trening. Nauczamy teorii poprzez praktykę, a po ukończeniu kursu pozostaje już tylko podjąć pracę w salonie kosmetycznym albo założyć własną działalność gospodarczą.

Na zakończenie zajęć słuchacze zdają egzamin wewnętrzny i otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN oraz certyfikaty w języku polskim i angielski.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Europejskim Centrum Kształcenia Specjalistów we Wrocławiu przy ul. Kruszwickiej 8a (I piętro)

Dla osób zarejestrowanym jako bezrobotne istnieje możliwość sfinansowania kursu w pełnej wysokości przez Powiatowy Urząd Pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z konkretnymi programami Europejskiego Centrum Kształcenia Specjalistów.

Zapoznaj się z naszymi kursami: